Witamy serdecznie na stronie!


Mówimy: PRAWO ISTNIEJE PO TO ABY PRZYNOSIŁO POŻYTEK OSOBIE.  Naszym zadaniem jest odpowiednie (efektywne) stosowanie prawa.
____
 
Przepraszamy wybrana strona nie istnieje.

O kancelarii

Założenie kancelarii stało się naturalnym następstwem zgromadzonych przez wiele lat doświadczeń, pozwalających obecnie na samodzielną obsługę prawną.

Oferuję wysoką jakość świadczonych usług - solidny warsztat prawniczy. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i standardów

Rozwiązuję zarówno proste jak i bardziej złożone problemy prawne. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczę bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających głębszej analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomenduję następnie stosowne rozwiązania.

Posiadam środki techniczne, zbiory informacji prawnych: akty prawne, orzecznictwo, literatura, - niezbędne dla osiągnięcia zamierzonych skutków.

Świadczę usługi prawne zarówno dla osób fizycznych (występujących jako prowadzący lub nieprowadzący działalność gospodarczą) oraz spółek. Propozycję stałej współpracy kieruję do przedsiębiorców, prowadzących przedsiębiorstwa zarobkowe mniejszych (w szczególności młodych przedsiębiorców) lub większych (doświadczonych już w obrocie gospodarczym podmiotów) rozmiarów.
___________
 
W zakładce kompendium zamieszczam zarys niektórych zagadnień prawnych - zasadniczo z zakresu prawa materialnego, odnoszącego się do praw i obowiązków osób. Opisane zagadnienia nie stanowią pomocy prawnej, każdy konkretny przypadek wymaga bowiem indywidualnej analizy na podstawie okoliczności danego stanu faktycznego oraz w oparciu o aktualny stan prawny. W sprawach tych praw i obowiązków, a także sposobu ich realizacji, zabezpieczenia i wykonania (egzekucji) o pomoc warto zwrócić się do profesjonalistów.

 
Polecam i zapraszam !
Dariusz Copa
                

bannerbanner
Wszelkie prawa zastrzeżone © Dariusz Copa | 2019